About me

O MNĚ & ZVÍŘATECH

Vždy jsem je měla velmi ráda. Všechna! 

V roce 2013 jsem se poprvé setkala s tématem a oborem "komunikace se zvířaty". Odjela jsem na kurz vedený jednou z nejuznávanějších lektorek tohoto oboru v Anglii, Annou Anton. Později jsem absolvovala kurz o světoznámé Anny Breytenbach v jižní Africe. Komunikace se zvířaty, jinými slovy povídání si s nimi, je úžasný způsob, jak poznat svět zvířat, jejich moudrost, tajemství i humor.

Ve stejném roce jsem začala pracovat s Bachovými esencemi. Nejprve je užívala sama, nabídla je svým blízkým a přátelům a postupem času je začala využívat při práci jak s lidmi, tak rostlinami a zvířaty.

V roce 2016 jsem získala dva mezinárodní certifikáty - BFRP a BFRPA. Certifikát Bachovy terapie pro lidi v Bachově centru v Oxfordu (Anglie) a certifikát Bachovy terapie pro zvířata v Natural Animal Centre v Carmarthenu ve Walesu (Velká Británie).

In 2016 I got two international certificates - BFRP and BFRPA. Bach Flower Therapy for humans in Bach Centre in Oxford (UK) and Bach Therapy for animals in Natural Animal Centre in Carmarthen in Wales (UK).